معرفی صفا پخش

 

 


شرکت مواد غذايي صفاپخش در هشتم شهريور ماه سال 1371 تاسيس و تحت شماره 92384 در اداره ثبت شرکت ها و مالکيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و ليکن فعاليت خود را عملا از سال 1379 آغاز نموده است.
مراکز اصلي شرکت در تهران بوده و عمليات توزيع کالا از طريق يک مرکز در تهران، واقع در کيلومتر 15جاده مخصوص کرج با استفاده از 90 کاميونت يخچال دار درکل استان تهران و با بيش از 15هزار مشتري فعال به صورت کاملا مويرگي و در کانالهاي توزيع مغازه دران، سوپر مارکت ها، عمده فروشي ها، فروشگاه هاي زنجيره اي، تعاوني هاي مصرف، رستورانها، کترينگ ها، و غيره در حال انجام بوده.
شرکت صفاپخش با بهره مندي از سيستم هاي مکانيزه پيشرفته، انبار با مساحت مفيد 7هزار مترمربع سردخانه با ظرفيت اسمي 5000تن و همچنين سردخانه اي استيجاري با ظرفيت 2000 تن و پرسنل ورزيده و مجرب و مديريت روزآمد و آموزش هاي پيوسته و حضور مداوم و منظم خود را در عرصه توزيع محصولات غذايي مطرح نموده و به اثبات رسانيده است.
اين شرکت هم اکنون با فعال کردن پخش مويرگي در استان هاي بزرگ کشور از جمله خراسان(مشهد)، اصفهان، آذربايجان شرقي(تبريز)، مازندران(ساري)، گيلان(رشت)، و .... محصولات سبد کالاي خود را به اقصي نقاط کشور ارسال مي کند.
شرکت صفاپخش نماينده انحصاري توزيع محصولات زير مي باشد.
1.شکلي  2.ليوار 3.لي وي 4. تهران 5.هديه  6.آبيک 7.دانژه


همچنين محصولات شرکت هاي اروم آدا و مک ماکارون نيز به صورت غير انحصاري توزيع مي گردد.